Kom werken bij CED als
Acceptant Zakelijk - interim

Locatie Regio Den Haag

Functiegebied AcceptatieUren 32 - 40

Omschrijving van de functie

CED Interim Professionals is het aanspreekpunt voor organisaties in de verzekeringsbranche die voor korte of langere termijn tijdelijk behoefte hebben aan ervaren en gekwalificeerde medewerkers. Wij zijn voor onze klant op zoek naar een Acceptant Zakelijk voor 32 tot 40 uur per week voor een tijdelijke inzet op korte termijn.

Als Acceptant Zakelijke Verzekeringen vind je het leuk om je vast te bijten in een acceptatiedossier en samen met je collega’s tot een passende oplossing voor de klant te komen. Daarnaast beheer, muteer en offreer je de verzekeringspolissen van onze klanten. De zakelijke portefeuille bestaat uit alle segmenten.

De werkzaamheden van de Acceptant zakelijke verzekeringen zien er als volgt uit:

  • Je behandelt uitdagende acceptatiedossiers van begin tot eind en zoekt hierin de samenwerking met de commerciële collega’s, om samen tot de juiste oplossing te komen;
  • Je beheert het risicopreventietraject;
  • Je voert impactvolle klantwijzigingen uit en bepaalt wat de invloed van deze wijzigingen is op het risico;
  • Je stelt totaaloffertes op voor prospects en klanten en verwerkt de aanvragen die hier uit voort komen;
  • Je monitort het schadebeeld van onze klanten en beoordeelt of er aanpassingen op de polis nodig zijn.

Functie-eisen

Je brengt het volgende mee:

  • HBO werk/denkniveau;
  • Enkele jaren ervaring als Acceptant of vergelijkbaar;
  • De certificaten Wft Basis en Wft Schade zakelijk;
  • Kennis en ervaring opgedaan binnen een grote verzekeraar is een pré;
  • Kennis van en ervaring met het Microsoft Office pakket, waaronder Excel.

Wij bieden

CED Interim Professionals biedt uitdagend werk, een marktconform salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Voegen wij waarde toe aan jouw carrière?

Onze klant biedt een mooie interim opdracht voor enkele maanden met kans op verlenging. Wij werken met een goedgekeurde modelovereekomst van opdracht en bewaken scherp de wet DBA.

Bedrijfsprofiel

CED heeft een heldere missie: we beschermen en behouden wat voor mensen van waarde is. We werken vanuit de gedachte dat wat voor iemand van waarde is, van waarde moet blijven. Net zoals we dat voor onszelf zouden willen. Onze interim professionals werken ook vanuit die gedachte. 

De klant is volop in beweging. En daarom hebben we mensen nodig die uitdagingen niet uit de weg gaan. Vooruitdenkers en -doeners. Mensen die verantwoordelijkheid voelen en nemen. Die zichzelf laten zien en horen. En die samenwerken vanzelfsprekend vinden om te komen tot de beste oplossingen. Combineer jij jouw kennis van zaken met de mentaliteit om jezelf, onze klanten en het bedrijf vooruit te brengen? Dan krijg je daar bij ons alle ruimte en mogelijkheden voor.

Extra informatie

Een referentiecheck kan gedurende de selectieprocedure plaatsvinden, evenals een onderzoek op social media. Voor benoeming is veelal een Verklaring Omtrent Gedrag (VOG) vereist.

Aanvullende informatie

Voor meer informatie kun je contact opnemen met Romy Voogt (Recruiter) of Monique van der Linde (Support) via 010 - 284 30 80 (optie 1). Wij ontvangen graag, via onderstaand formulier, jouw sollicitatie.

Solliciteer Direct

Vragen over deze vacature?

Heb je vragen over deze vacature, dan vertellen we je graag meer hierover:

Raymond Vink
Commercieel Manager CED Interim Professionals | Talent Acquisition Ambassador CED Nederland
010 - 284 30 80 (optie 2) Linkedin